Blog UX – User Experience. Narzędzia, badania, warsztaty, książki.

Co możemy dla Państwa zrobić?


Cały proces UX

Możemy zająć się całym procesem UX dla Państwa strony, produktu czy aplikacji. Od analizy konkurencyjnych rozwiązań, by wybrać te funkcje które będą działały dla nas aż po wielopoziomowe moderowane testy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Testy UX

Jest to najpopularniejsza część całego procesu UX, jest to niesamowicie istotne. Testy UX mają na celu zbadanie naszych klientów w oparciu o profile oraz persony. Dzieki temu jesteśmy w stanie dopasować nasz produkt, usługę do oczekiwań klientów

Spotkania – Kick Off Meeting

Zadaniami spotkania typu Kickoff są: generowanie nowych pomysłów, uszczegóławianie ról poszczególnych członków zespołu, ustalenie celów projektu oraz przewidywanie mogących wystąpić wyzwań.

Testy zdalne międzynarodowe

Jeżeli planują Państwo ekspansje po za granicami kraju to najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzić testy na potencjalnych klientach, czy użytkownikach. Specyfika danego regionu może niesamowicie wpłynąć na kształt naszego produktu.

Analiza ekspercka serwisu

Jest to analiza serwisu pod kątem doświadczonego eksperta. Dzięki temu rodzajowi testów jesteśmy w stanie wyeliminować wiele błędów na etapie projektowania, dzięki czemu możemy oszczędzić sobie rozczarowań oraz kosztów związanych z poprawianiem naszych rozwiązań.

Testy A/B

W naszej agencji UX projektujemy wszelkiego rodzaju testy A/B, dzięki naszym testom zdarzało nam się zwiększać sprzedaż o ponad 100%, kilka prostych testów, może znacznie zwiększyć ilość rejestracji czy zapytań ofertowych.

I wiele więcej …..

Realizowaliśmy nasze kampanie między innymi dla:

firmy_logotypy

Zapraszamy do kontaktu

mail: piotr@marszalkowski.org
mobile: 603 542 482

Obecnie realizuję projekty UX/UCD dla Ministerstwa Finansów, w ramach spółki celowej Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.